Čo je MBOX

MBOX je prehrávač digitálnej reklamy a je ideálny pre obchodníkov, ktorí chcú ovplyvniť správanie spotrebiteľov prostredníctvom reklamy, ktorá je niekoľkonásobne účinnejšia ako statická reklama. 
MBOX spolu s nástrojom na správu a publikovanie digitálnej reklamy pod názvom MBOX LIVE ponúkame ako službu pre maloobchodné siete a prevádzky rozličných služieb.


THE CLOUD SOLUTION TO PUBLISH MEDIA CONTENT ON YOUR SCREENS

Ako to funguje

MBOX Digital Signage je prehrávač, ktorý obsahuje USB a Ethernet vstupyHDMI výstup pre zobrazovacie zariadenie napríklad LCD alebo LED televízor. Základom je stabilné internetové pripojenie, ktoré už možno máte vo svojich obchodných prevádzkach, alebo môže byť súčasťou dodávky.
shortcrust_design_new.png
mbox-zariadenia.png
Všetky zariadenia MBOX sú riadené centrálne z jedného miesta, kde sa vytvárajú takzvané playlisty. Playlist je vlastne zoznam zložený z video-súborov, ktoré obsahujú reklamu. Na základe tohoto zoznamu MBOX postupne prehráva reklamu na obrazovkách vo vašich obchodných priestoroch. Ovládať MBOX prehrávače a k nim pripojené LCD/LED obrazovky môžete odkiaľkoľvek prostredníctvom cloudového riešenia MBOX LIVE cez webové rozhranie, zo zariadení ako je mobilný telefón, tablet, stolný počítač alebo notebook.
Prostredníctvom cloudového riešenia MBOX LIVE máte možnosť jednoducho aktualizovať zoznam (playlist), nahrať nové video-súbory, vytvárať si vlastné zoznamy, plánovať počet opakovaní, poradie a čas prehrávania vidoe-súborov. Prostredníctvom MBOX LIVE môžete ovládať jednu alebo niekoľko desiatok či stoviek LCD/LED obrazoviek s multimediálnym prehrávačom MBOX. Takto jednoducho si vytvoríte vlastnú digitálnu reklamnú sieť.  Iba pár kliknutí umožňuje prostredníctvom internetu flexibilne meniť reklamu, ktorá môže byť rovnaká v celej sieti, alebo na každom predajnom mieste iná.
tv-back-komplet.jpg

Príklady využitia

  • Prostredníctvom riešenia MBOX spropagujete svoje vlastné produkty, ako aj produkty vašich dodávateľov.
  • Predstavíte svojim klientom kompletné portfólio vašich produktov, vrátane názorných ukážok ich využitia.
  • Okamžite môžete zákazníkov informovať o svojich akciách, novinkách, zľavách alebo vlastných podujatiach.
  • Reklmný obsah môžete v priebehu dňa jednoducho meniť alebo aktualizovať, bez dodatočných nákladov.

Ako na to?

4 jednoduché kroky a môžete zarábať na digitálnej reklame:

1. K zariadeniu, cez ktoré je realizované internetové pripojenie (napr. ADSL router) pripojíme prehrávač MBOX. Spoločne so zariadením MBOX dodávame aj napájací adaptér a HDMI kábel. K zariadeniu, cez ktoré je realizované internetové pripojenie (napr. ADSL router) pripojíme prehrávač MBOX. Spoločne so zariadením MBOX dodávame aj napájací adaptér a HDMI kábel.
2.  HDMI kábel prepojíme s LCD obrazovkou. Väčšinou ide o LCD televízor, ktorý si vyberiete zo zoznamu podporovaných zobrazovacích zariadení. HDMI kábel prepojíme s LCD alebo LED obrazovkou. Väčšinou ide o štandardný LCD televízor. Ponúkame možnosť jednoducho si vybrať zo zoznamu podporovaných zobrazovacích zariadení.
3.  Následne pripojíme MBOX na cloudové riešenie MBOX LIVE a na základe dohody vytvoríme a nahráme na MBOX playlist, podľa ktorého sa bude na každej vašej prevádzke prehrávať reklamný spot. Následne pripojíme MBOX na cloudové riešenie MBOX LIVE a na základe dohody vytvoríme a nahráme na MBOX playlist, podľa ktorého sa budú na každej vašej prevádzke prehrávať reklamné spoty.
4.  V prípade akýchkoľvek problémov alebo poruchy stačí zavolať na naše dohľadové centrum a my sa o všetko postaráme. Inštaláciu zariadenia vám na želanie zabezpečí GS Systém v cene MBOX-u. V prípade akýchkoľvek problémov alebo poruchy stačí zavolať na naše dohľadové centrum a my sa o všetko postaráme. Ak je to potrebné zabezpečujeme aj inštaláciu internetového pripojenia, prípadne montáž obrazoviek.